Giresun Haberleri

Ak Partililer, Teşkilatlarda Bayramlaştı

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Kurban Bayramı münasebetiyle ilçe teşkilatlarıyla, ilçelerdeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Bayramın 1. gününü merkez ilçe teşkilatlarıyla geçiren İl Başkanı Tatlı, 2. günde Dereli, Yağlıdere, Espiye ve Tirebolu İlçe Teşkilatlarıyla bayramlaştı. 3 gününde ise Çamoluk, Alucra ve Şebinkarahisar İlçe teşkilatlarıyla buluşup, bayramlaşma merasimlerine katılan Tatlı, bayramı teşkilat mensupları ve vatandaşlarla geçirdi.

Pandeminin etkisiyle eski bayram coşkusundan uzak kaldıklarını ama bu Kurban Bayramı’nı fırsat bilerek yine iç içe ve bir arada geçiriyoruz diye belirtti. Teşkilat ve hemşerilerimizle el ele tokalaşarak ve yüz yüze sohbet etmek bayramın heyecanını farklı kıldığını belirten il başkanı, kötü günlerin geride kaldığını, “Allah’ım ülkemizi ve dünyayı bu tür sağlık sorunlarından korusun” diye konuştu.

Bayramların umutların yeşerdiği, iyiliklerin filizlendiği, dayanışmanın ve yardımlaşmanın arttığı bayram günlerini,  dayanışma ruhumuzu, kardeşlik hukukumuzu pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz. Bayramlar, yaşamımızı zenginleştirme ve renklendirmenin yanı sıra, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer vesiledir dedi.

Son olarak İl Başkanı Kenan Tatlı, gerçekleştirilen ilçe ziyaretleri ve programlarının çok verimli ve heyecanlı geçtiğini, sokak sokak gezdik, esnafımızla, hemşerilerimizle selamlaştık. Çok büyük ve güzel bir aileyiz. Rabbim bizi birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara eriştirsin inşallah diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım