Giresun Haberleri

Akademik Yıl Öncesi Üniversite Binaları Dezenfekte Edildi

0

Giresun Belediyesi koronavirüs (COVID 19) salgınına karşı önlem amaçlı dezenfekte çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Koronavirüs tehdidinin ilk ortaya çıktığı andan itibaren şehir genelinde hızla hareket ederek dezenfekte çalışmalarını sürdüren ekipler bu kez de akademik yıl açılışı öncesi Giresun Üniversitesi’ne bağlı kampüsleri dezenfekte etti.

Ekipler tarafından, tüm akademik ve idari birimler, üniversite kütüphaneleri,  laboratuvarlar, toplantı salonları, konferans salonları, bireysel ve ortak kullanıma açık alanlar ve sosyal alanlar özel giysili ve tam teçhizatlı personel tarafından ilaçlanarak dezenfekte edildi.

Ekipler ayrıca, hafta sonu tatilini de fırsat bilerek ilk, orta ve liselerdeki dersliklerde de dezenfekte çalışması uyguladı. Yetkililer, bundan sonrada belirli aralıklarla dezenfekte çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım