Giresun Haberleri

Alucra Belediyesi’nden Alucra Vakfı’na Teşekkür Ziyareti

0

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar, MHP İlçe Başkanı Mete Metinyurt ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Serttaş, Alucra Belediyesine verdiği katkılardan ötürü Alucra Vakfı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Suat Aybar; “Alucra’mıza maddi manevi büyük katkılar sağlayan, özellikle belediyemize kazandırdığımız greyder için bizi Alucralı iş adamlarımızla buluşturup her konuda destek olan, Ramazan ayında ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerini unutmayıp erzak desteği gibi daha birçok konuda sahip çıkan, destek olan değerli vakıf başkanımıza şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ediyoruz. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim ediyoruz. Alucra Vakfı bizim için çok önemli bir kurum, Sayın Süleyman Baba da çalışmalarımızda eksik kaldığımız noktalarda bizleri ziyadesiyle destek olarak memleketine sahip çıkmıştır. Alucralıları tek çatı altında toplayarak büyük bir başarı sağlayan vakıf başkanımıza ve yönetim kuruluna kolaylıklar diliyoruz” dedi.

Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba da ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, her daim Alucra ve Alucralıların hizmetinde olduğunu, Alucralıların her konuda hakkını hukukunu bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada savunmaya devam edeceklerini ileterek ziyareti gerçekleştiren Alucra heyetine teşekkürlerini iletti.

Alucrahaber.com / Kadir Bekiroğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım