Giresun Haberleri

Alucra Vakfı Kadın Kolları Başkanlığına Sevde Ceren Gülal Atandı

0

Uzun zamandır Alucra Vakfı Kadın Kolları Başkanlığını yürüten Cevahir Yaylacı’nın görevden ayrılmasıyla yerine Av. Sevde Ceren Gülal atandı.

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı  Süleyman Baba’nın kamuoyuna yaptığı açıklamada “Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı’mızın Kadın Kolları Başkanlığı görevine Sayın Sevde Ceren GÜLAL Hanımefendi atanmıştır. Kendisine başarılar diler, hayırlı olmasını temenni ederim.

Bugüne kadar Kadın Kolları Başkanlığımızı yapan Sayın Cevahir YAYLACI Hanımefendiye başarılı çalışmaları nedeniyle yönetim kurulumuz ve camiamız adına teşekkür ederim” dedi.

Avukat Sevde Ceren GÜLAL Kimdir?

İlçemizin kıymetli büyüklerinden merhum Postacı Ömer Gülal’ın torunu, Eski Vakıf Başkanlarımızdan Halil İbrahim Gülal’ın kızıdır. 12.02.1996 da İstanbul’da doğdu. Dr. Vasıf Topçu Fen Lisesi mezunudur.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 de mezun oldu. Halen İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi üyesi, İstanbul Levent’te serbest avukatlık faaliyetlerine devam etmektedir.

Alucrahaber.com / Kadir Bekiroğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım