Giresun Haberleri

Alucra Vakfı Yangın Bölgesi İçin Yardım Kampanyası Düzenledi

0

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı, ülkemizin meydana gelen orman yangılarından etkilenen vatandaşlarımız için acil ihtiyaç yardım kampanyası düzenledi. Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba’nın kamuoyunun bilgisine sunduğu yardım kampanyasında şu sözlere yer verdi.

“Ülkemizin bu sıkıntılı günlerinde hep birlikte zor durumda kalan insanlarımıza yardımda bulunmak ve dünya mirası olan ormanlarımızı korumak için el ele verelim. İnanıyorum ki her konuda duyarlılığını gösteren hemşerilerimiz yine Alucra’mızın gücünü gösterecektir. Ülkemizin dört bir yanında meydana gelen orman yangınları nedeniyle büyük üzüntü içindeyiz.

Bu günlerde mağduriyet yaşayan kardeşlerimiz için Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı olarak bir kampanya başlattık. Su, buz, ayran, konserve, ilaç (suni gözyaşı ve merhem), iç çamaşırı, çorap, el feneri, kafa lambası, yanmaz eldiven ve karbon filtre maskeden oluşan acil ihtiyaç malzemeleri ile “Şimdi Tam Zamanı” sloganıyla başlatmış olduğumuz yardım kampanyamıza 8 Ağustos 2021Pazar gününe kadar katılmanızı rica ederim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım