Giresun Haberleri

Alucra’nın İkinci Meydanı Muhiddin Gülal Adını Taşıyacak

0

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar Alucra ilçemizin üstündeki karabulutları dağıtmaya devam ediyor. Siyasi anlamda en parlak 3. döneminden sonra borç batağı ile devir alınan Alucra Belediyesinde hizmetin nasıl verileceğini öğreten Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar günümüze kadar  verilmeyen hizmeti ufak dokunuşlar ile veriyor.

Belediye Başkanı Suat Aybar bir yandan ötelenmiş sorunları çözüme kavuştururken  diğer yanda kısıtlı imkânlara dahilinde Alucra ilçemize hizmet vermeye devam ediyor. Muhiddin Gülal Meydanın yakında hizmete gireceği belirten Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar yapmış olduğu açıklamada “Belediyemizin adına yaptığımız teklifleri önemseyerek ahde vefada sınır tanımayan ilçemizin yiğit evladı Muhiddin Gülal’a teşekkür ederim. Alucra’nın yetiştirdiği mütevazı insanımız TMSF önceki Başkanı Muhiddin Gülal ahde vefada sınır tanımayarak ilçesine desteklere devam ediyor.

İlçemizde eksikliği hissedilen taziye evinin yapımı üstlenen bununla birlikte kültür merkezi, misafirhane, Merkez Camisi tuvaletlerinin yapımını, çarşı ve sunî havuzların estetik kattığı yürüyüş ve dinlenme alanları, cenaze olmadığı vakitler çok amaçlı kullanılabilecek meydan yapımını üstlenecek ilçemize katma değer kazandıran Muhiddin Gülal olmak üzere, Müteahhit Abdulkadir Bey’e ve emeği geçen herkese Alucra’mız adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım. İlçemizin 2. meydanı olarak yakın zamanda hizmete kazandıracağımız Muhiddin Gülal Meydanı hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım