Giresun Haberleri

Ankara Şebinkarahisarlılar Vakfı Yöre STK ile Bir Araya Geldi

0

Ankara Şebinkarahisarlılar Vakfı, bölgede bulunan yöre STK ile vakıf lokalinde bir araya geldi. Başkan Ali Yaşar Yücel konu ile ilgili olarak “Giresun İşadamı ve Bürokratlar Derneği heyetinin vakfımızı ziyaretinde ilimiz ve ilçemiz hakkında ve Ankara’daki STK faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Sayıştay Baş Denetçisi Ahmet Ortak ve Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer ile Dernek Başkanı Kemal Tokmak, Yönetim ve İstişare Kurulu Üyeleri Aydın Ceylan, İbrahim Haliloğlu ve İlhan Avutman, Alucralılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Dillice, Eray Közleme, Vakıf Başkanımız Av. Ali Yaşar Yücel, Başkan Yardımcımız Zafer Gürçay, Genel Sekreterimiz ve Ankara Kent Konseyi Giresun Delegesi Ersin Tufan Yalvaç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Çiftçi ve Yaşar Subaşı, Denetim Kurulu Üyelerimiz Sözer Zaimoğlu ve Yaşar Kaynak, Üyelerimiz Sebahattin Sevinç, Av. Yiğit Emrullah Yücel ile Onur Önoğul’un katıldığı toplantıda yöremiz sivil toplum kuruluşlarının birlikte hareket etmesinin önemi vurgulanmış, ileriye dönük birlik ve beraberlik mesajları verilmiştir. Ziyaretleri ve katkıları nedeniyle tüm hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerinde bulunarak duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Şebinkarahisar Ajans: Gülsen Akyol Mutlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım