Giresun Haberleri

Antalya’da Yaşayıp Maaş Alanlar mı Vardı?

0

CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş’ın belediye çalışanları ile ilgili yaptığı açıklamaya cevap veren Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer; “Belediye çalışanlarına baskıdan kastınız CHP Belediyesi zamanında olduğu gibi bazı çalışanlar bırakın Gazi Caddesinde gezsinler mi diyeceğiz? Antalya’da yaşayıp Giresun Belediyesi’nden bankamatik kartıyla maaşlarını alsınlar mı diyorsunuz? Üzgünüz o dönem bitti, artık” dedi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Mehmet Başer şöyle devam etti; “Giresun Belediyesinde işini yapan, görevine uygun hareket eden personele, hiç bir konuda baskı yapılmamaktadır. Gündemi personel üzerinden başka noktalara taşıma gayretinde olanlar boşa kürek çekmesin. Daha yaklaşık 3 yıl öncesi çalışanların maaşlarını veremeyenler bugün mesaiden bahsediyor.

Şunu herkes bilsin Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu göreve geldiği ilk günden itibaren en çok üzerinde durduğu konulardan biri de personel maaşlarıydı ve geçen 30 aylık dönem içerisinde tüm maaşlar zamanında ödenmiş ve personelin mesai ücretleri de hesaplanmıştır. Görevinin başında olan, işini yapan hiç bir personelinde mesaisi kesilmemiştir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım