Giresun Haberleri

Aybar Doğalgaz Müjdesi Verdi

0

Alucra ilçemizde ötelenmiş sorunlarını çözüme kavuşturan Belediye Başkanı Suat Aybar’ın girişimi ile Alucra doğalgaza kavuşuyor.

Kısıtlı bütçeye sahip olan Alucra Belediyesi hizmette sınır tanımıyor. Halkın refahı için yaşam alanlarına ufak dokunuşlar ile değer katan Aybar doğalgaz müjdesini sosyal medya hesabında açıkladı.

Aybar açıklamasında “Her şeyin en güzeline lâyık olan Alucralı hemşerilerimize  müjdeler olsun. Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin teklifleri ile Sayın Cumhurbaşkanımızın da talimatları ile mücbir durumdan dolayı ilçemize gelecek olan doğalgaz projesi 2023 yılı programına alınmıştır. İlçemizin medarı iftiharı TMSF Başkanı Muhiddin Gülal beyin girişimleri ile 2023 olan proje 2021 projesine dâhil edilmiştir. Hayaldi gerçek oldu. İlçemize hayırlı olsun. Alucra belediye başkanı olarak emeği geçen herkese teşekkürler ederim” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım