Giresun Haberleri

Aytekin Şenlikoğlu; Biz Bir Aileyiz

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde işçilerle yemekte bir araya geldi. Periyodik olarak gerçekleştirdiği personel ziyaretleri kapsamında tüm personelle tek tek tokalaşan Başkan Şenlikoğlu: “Biz bir aileyiz ve ihtiyaç duyduğumuz şey, sevgi, hoşgörü ve barış. İşçi kardeşlerimizin hakları, hukukları ve ihtiyaçlarıyla ilgili her zaman olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Biz birlik oldukça çözülemeyecek hiçbir sorunumuz yok” dedi.

Ziyarette çalışmalarla ilgili bilgi de alan Şenlikoğlu, pandemi dönemi ve genel çalışma sürecinde emek ve gayretlerinden dolayı temizlik ekibine teşekkür ederek: “Sizler şehrimizin 28 mahallesini pırıl pırıl yapıyorsunuz. Halkımız çalışmanızdan memnun. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biz birlik oldukça çözülemeyecek hiçbir sorunumuz yok. Bizim gözümüzde işçi, emekçi, dar gelirli; bu ülkenin ezilecek, hor görülecek, yok sayılacak, ötekileştirilecek insanları değil. Bizim gözümüzde bu kitle; işçimiz, köylümüz, vatandaşımız bu ülkenin en onurlu insanlarıdır. İhtiyaçları için, emekleri için hileye hurdaya karışmadan gece gündüz alın terleri ile evlerinin nafakasını, çocuklarının, eşlerinin nafakasını, emekleriyle, alın teriyle evlerine götüren onurlu insanlarsınız” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım