Giresun Haberleri

Halkın Zam Feryadı Cumhurbaşkanına Ulaşmıyor mu?

0

Deva Partisi Giresun İl Başkanı Özgür Okusal, halkın peş peşe gelen zamlardan şikâyetçi olduğunu bu sorunun mutlaka Cumhurbaşkanına iletilmesi gerektiğini belirtti. Okusal yaptığı yazılı açıklamada “Demokrasi ve Atılım Partisi Giresun il teşkilatı olarak, saha gezilerimize devam ediyoruz. Son olarak şehrimiz Teyyaredüzü Mahallesi esnaflarımızı ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek, yaşadıkları sorunları dinledik ve çözüm önerilerimizi anlattık.

Halkımız yaşanan pahalılık ve temel ihtiyaç ürünlerine gelen zamlardan aşırı derecede bunalmış durumda olup, hükümet yetkilileri olan AK Parti ve MHP teşkilatlarına durumlarını anlatamadıklarından şikâyetçi oldular.

Deva Partisi olarak, yerel siyasetçilere önerimiz, tabandan gelen bu feryadı üst düzey yöneticilerine, özellikle yönetildiğimiz sistemde tek imza yetkisi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a iletmeleridir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım