Giresun Haberleri

Başer, Parsel Parsel Sizin Uzmanlık Alanınız

0

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş’ın, Giresun Belediyesi’ne yönelik yaptığı açıklamalara çok sert bir cevap verdi. Başer, “Parsel parsel satmak sizin uzmanlık alanınız! 10 yıllık CHP yönetiminin ardından Giresun Belediyesi’ni, bütün gayrimenkulleri ve arsaları satılmış, tüm kaynakları tüketilmiş, yaklaşık 300 milyon borçla kendi personellerine maaş dahi ödeyemez bir hale getirip, iflas etmiş durumda devrettikten sonra bugün halen yüzünüz kızarmadan bu açıklamaları yapabiliyor olmanız hakikaten çok manidar, çok düşündürücü ve çok üzücü” dedi.

“İnsanda birazcık olsun utanma olur!” diyen Başer, “İnsan yaptığı açıklamanın, ağzından çıkan sözün nereye gideceğini biraz olsun düşünür. Arsa satmak, borçlanmak, kötü yönetmek konusunda kimse sizin elinize su dökemez! 10 yıl boyunca tüm kamuoyunun şahit olduğu bu gerçeğe rağmen bugün halen bu açıklamaları yapabiliyor olmanız içerisinde bulunduğunuz suçluluk psikolojisinin ve çaresizliğinizin en somut örneğidir!

Ancak merak etmeyin, Giresun Belediyesi bir yandan sizin döneminizden kalan borçları ve otel faturalarını öderken bir yandan şehrin her bölgesine en iyi hizmetleri götürmeye bir yandan da sizin bu açıklamalarınıza en güzel cevabı yaptığı ve yapacağı hizmetlerle vermeye devam verecektir.

Size de her geçen gün gelişip kalkınan, belediyeye Ülper Köyü’nde 40 dönüm, Küçükköy Andal mevkiinde 60 dönüm, toplamda da 100 dönüm arsa kazandıran, borçlarınızı ödeyen, yeni projeleri bir bir hayata geçiren Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nu hayranlıkla seyretmeye devam etmek düşecektir” ifadelerini kullandı.

ilgili haber https://medyagiresun.com/giresunu-parsel-parsel-satiyorlar/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım