Giresun Haberleri

Başımız Sağ Olsun…

0

İstanbul’da meydana gelen müessif olayla ilgili olarak Giresun Medya Platformu adına başkan İbrahim Balcıoğlu imzasıyla yayınlanan açıklamada olay kınandı ve milletimize başsağlığı ve sabır dilendi.

Açıklamada “Dün akşam saatlerinde İstanbul’da patlayan bomba, ülkemize ve milletimize doğrudan saldırının bir parçasıdır. Arkasında bulunan çok uluslu güçleri ve terörden medet umanları, bir kez daha uyarıyoruz. Ülkemiz, bu badireyi de atlatacak güç ve cesarettedir. Bunun benzerlerini ve daha büyüklerini görmüş ve onları bertaraf etmiş bir millet olarak bu güçleri cesaretlendiren ve arkasında duranları iyi teşhis edip, onları da cezalandırmak en büyük hedefimiz olmalıdır.

Dünyanın en güzel şehri İstanbul’u ve güzelim İstiklal Caddesini kana bulayanları, buna göz yumanları ve bu patlamayı organize edenleri Allah’a ve Türk yargısına havale ediyoruz.

Olayda vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da tez zamanda şifa diliyoruz. Türk milletine başsağlığı ve sabır diliyoruz” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım