Giresun Haberleri

Başkan Şenlikoğlu, Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Gedikkaya Mahallesi Romancı Güzide Sabri Sokak’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Oldukça samimi ve sohbet havasında gerçekleşen buluşmada vatandaşlar asfalt serimi için Başkan Şenlikoğlu’na teşekkürlerini iletirken, mahallenin diğer sorunlarıyla alakalı da karşılıklı istişare yapıldı.

Başkan Şenlikoğlu, burada yaptığı konuşmada, “Yakın zamanda sokağımızın ana güzergâh yolunu asfaltlayarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunmuştuk. Yaptığımız bu toplantıda da mahalle sakinlerimizin belediyemizden beklentilerini ve sorunlarını yerinde dinleyerek, notlarımızı aldık. Vatandaşlarımızın talebi başımızın tacıdır. Şehrimiz genelinde ekiplerimiz program dâhilinde gerek asfalt, gerek alt ve üstyapı, gerekse de şehrimizi güzelleştirme adına gerekli dokunuşları yapıyor. Biz göreve bu şehrin gelişmesi ve güzelleşmesi için geldik. Ben inanıyorum ki, şehrimizi hep birlikte daha da güzelleştireceğiz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım