Giresun Haberleri

Başkan Yakar Kızılot Mahallesine Yapılan Hizmetleri Anlattı

0

Bulancak Belediyesi tarafından Kızılot Mahallesinde yapılan hizmetleri değerlendiren Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “2019-2022 yılları arasında Kızılot Mahallemizde yaklaşık 7 milyon TL değerinde 6010 metre beton ve asfalt yol, 3600 metre yeni içme suyu şebekesi çalışması yaptıklarını belirterek, halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla ilçemizin her mahallesine ulaşıyoruz. Allah bizi siz değerli halkımıza hizmet etmekten geri koymasın” dedi.

Gün içerisinde mahalleyi ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve değerlendiren Başkan Yakar, akşam da Mahalle Dernek binasında gerçekleştirilen toplantı ve aşure ikramı davetine katılarak mahalle halkına bilgilendirmelerde bulundu. Mahalle sakinlerinin istek, dilek ve temennilerini de dinleyen Başkan Yakar, “Mahalle sakinlerimize ilgi ve alakaları İçin sonsuz teşekkür ediyorum. Eksiklerimizi de en kısa zamanda gidermeye çalışacağız” diye konuştu.

Toplantıya; Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Yeriş, Cihat Yıldız, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Karakaya, Giresun Ticaret İl Müdürü Ali Yıldırım, Fen İşleri Müdürü Hamza Tanrıverdi, Bulaski Müdürü Aydın Korkmaz, Zabıta Müdürü Ünal Baydere, Basın-Yayın Şefi Hakan Alparslan, Kızılot Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi ve Üyeleri ile mahalle sakinleri katıldılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım