Giresun Haberleri

Başkan Yakar’dan Gençlere Müjdeler…

0

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Gençlik ve Spor Bakanlığı “Giresun Yatırımları” imza törenine katılarak, Bulancak’ta yapılması planlanan 3 adet sentetik halı saha, yarı olimpik yüzme havuzu ve kapalı spor salonu yapımı protokollerine imza attı.

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun daveti ile Giresun Milletvekillerimiz Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile ilçelerine yatırımlar yapılacak diğer belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen törende, Bulancak’a yapılacak yatırımları Belediye Başkanı Recep Yakar ve Gençlik Spor Bakanlığı adına yatırımları finanse edecek olan Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik imzaladılar.

3 Halı Saha, Kapalı Spor Salonu ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Yatırımlarla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Recep Yakar; “Gençlik ve Spor Bakanlığımız nezdindeki girişimlerimiz ve taleplerimiz sonucunda ilçemize 3 adet sentetik Halı Saha kazandırdık. Bu halı sahalarımız gençlerimizin bolca spor yapma imkanına kavuşacağı ve ücretsiz faydalanacağı tesisler olacaktır. Bu halı sahalarımızı; Bulancak Mahallesi ile İsmetpaşa Mahallesi, İhsaniye Mahallesi ile Ballıca Mahallesi ve Bahçelievler ile Sanayi mahallesi arasında tüm gençlerimizin ulaşabileceği uygun alanlarda tesis edeceğiz. Yine daha önceki taleplerimiz sonucunda ilçemize yapılması planlanan Kapalı Spor Salonu ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu projeleri tamamlanma aşamasında olup, kısa sürede yapımına başlanacağı müjdesini verebilirim. İlçemize ve gençlerimize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım