Giresun Haberleri

Bem-Bir-Sen Ortak Akılla Hareket Ediyor

0

Bem-Bir Sen Giresun İl Başkanı Muslihiddin Aydın, ikinci çeyreğin sonuna yaklaşıldığı bu dönemlerde sendikaya bağlı üyeleri dinlemeye ve onlar için çözüm üretmeye devam ettiklerini kaydetti.

Ülke olarak çalışanların enflasyondan etkilendiğini ancak devlet tarafından alınan tedbirlerle bu oranın asgari seviyeye çekilmeye çalışıldığına değinen Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, “Her ne kadar göz önünde olmasak da arka planda arkadaşlarımızı dinliyor, onların taleplerini not alıyoruz. Her bir üyemiz bizim için değerli ve kıymetlidir. Her bir arkadaşımızı önemsiyor, beklentilerini genel merkezimize ulaştırıyoruz. Şunu net olarak ifade edebilirim ki alım gücünde şartların biraz azaldığını biliyoruz. Buna önlem olarak hem genel merkezimiz nezdinde hem de muhataplarımız nezdinde görüşmelerimizi sürdürüyor, 2023 için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tüm beklentilerin karşılığını bulabilmek için ortak akıl fikriyle hareket ediyoruz. Biz burada varsak, üyelerimizi temsil ediyoruz. Burada onların hak ve taleplerini takip etmekle mükellefiz.” diye konuştu.

Aydın son olarak Bem-Bir Sen olarak önümüzdeki haftalarda bazı programlar düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım