Giresun Haberleri

Beyaz Masaya Gelen Sorunlar Daha Kolay Çözülüyor

0

Giresun Belediyesi tarafından hayata geçirilen beyaz masa birimi sorunlara çare oluyor. Taleplere daha hızlı çözüm için kurulan beyaz masaya 2020 yılı içerisinde 17 bin 362’si sosyal yardım ve 17 bin 744’ü ise talep olmak üzere toplam 35 bin 106 başvuru yapıldığı bildirildi.

Başvuruların çoğunun çözüme kavuşturulduğunu bildiren Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu:  “Vatandaşlarımızın problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için göreve gelir gelmez beyaz masa birimini hayata geçirdik. Etkin, hızlı etkili çözümler için ve insan odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Başvurularda kayıt işlemleri yapıldıktan sonra Belediyemizdeki ilgili müdürlüklere başvuru formları ve elektronik mailler ulaştırılarak, talep sahibine telefon ve yine elektronik mail ile bilgi veriliyor. Vatandaşlarımızın beyaz masa projesinden son derece memnun olduğunu gözlemliyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım