Giresun Haberleri

Borçlarınızı Yapılandırmak İçin Süre Kısalıyor

0

Resmi Gazetede yayınlanan 7326 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması kapsamında; su, katı atık, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi, emlak vergisi ile kira ve işgaliye borçlarından 31 Nisan 2021 tarihine kadar olanlarının yeniden yapılandırılması kararı alınmıştı.

Bu kapsamda, konuyla ilgili olarak 09.06.2021 tarihli ve 31506 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 7326 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkında kanun gereği 31 Ağustos son olmak kaydıyla yapılandırma süreci başlatılmıştı.

Belediye yetkilileri tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; ödemelerin belediye gişelerinden nakit veya kredi kartı ile yapılabileceği gibi internet üzerinden de gerçekleşebileceği hatırlatılarak, son günün 31 Ağustos olduğu ve yoğunluk oluşabileceğinden dolayı ödemelerin son günlere bırakılmaması istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım