Giresun Haberleri

Bulancak Belediyesi Lise Meclisi İlk Toplantısını yaptı

0

Bulancak Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü Gençlik Birimi tarafından kurulan Bulancak Belediyesi Lise Meclisi ilk toplantısını Belediye Başkanı Recep Yakar’ın da katılımıyla Pazartesi günü Belediye Meclis Salonunda yapıldı.

Gençlerle sık sık bir araya gelmeye devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Recep Yakar, “İlçemizde eğitim gören liseli öğrencilerimiz ile bir araya geldik. Belki de ülkemizde öncü olacak bir meclis kurduk. Onların istek, şikâyet ve taleplerini kendi aralarında değerlendirme fırsatı bulacakları ve aldıkları kararı bizlere ileterek ilçenin yönetimine katkıda bulunacakları bu ortamı önemsiyoruz. Gençler bizim için çok değerli. Aylık olarak bir araya gelerek İlçemiz ve gençlik adına güzel işler yapacağız” dedi.

İlk toplantıda alınan kararla, üniversite sınavlarına hazırlık için her ay deneme sınavı yapılması kararlaştırılırken, sohbet ve müzikli toplantı gençlerin oldukça beğenisini kazandı.

Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Emrullah Guguk ve Selçuk Türkmen de iştirak ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım