Giresun Haberleri

Bulancak Belediyesi Yeni Binasına Taşınıyor

0

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Yaklaşık 2500 M2 alan üzerine kurduğumuz yeni belediye binamıza taşınıyor, meydanımız ve yeraltı otoparkımızı 23 Nisan’da açıyoruz. Yapmış olduğumuz projelerimizi teker teker bitirerek, ilçemize vizyon kazandırıyoruz. İlçemiz için çalışıyor, sizin için değer katıyoruz” dedi.

Yeni belediye ve meydan düzenlemesi alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Yakar; “İlçemizde uzun yıllar ve 150 bin nüfusa kadar hizmet vermesini beklediğimiz yeni belediye hizmet binamızın ve yeni meydan düzenlememizin sonuna geldik. 70 araçlık yeraltı otoparkının da yer aldığı projelerimizin ilk aşamasını 23 Nisan’da bitirerek halkımızın hizmetine sunacağız. Cumhuriyetimizin 100. Yılına yakışır bir şekilde ilçemiz genelinde sürdürdüğümüz projelerimizin büyük kısmını hızla bitirerek halkımızın hizmetine ve kullanımına sunmuş olacağız. Şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

İlçemizin Her Yerini Nakış Nakış İşliyoruz

Karadere Mevkii Şenol Üstündağ Caddesinde sürdürülen “Kilim Desenli” kilit parke ve küptaş kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yakar, “İlçemize değer katmak ve daha da güzelleştirmek için alt yapısı tamamlanan tüm alanlarda; küptaş, kilit parke, modern aydınlatma ve peyzaj düzenlemelerine hızla devam ediyoruz. Şenol Üstündağ caddemiz ve Orta Camii çevresindeki çalışmalarımızın sonuna gelirken, yeni alanlarda bu çalışmalarımız devam edecek. İlçemizi nakış nakış işlemeye devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım