Giresun Haberleri

Bulancak Dönüşüm Projeleri Yerinde Anlatıldı

0

Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Bulancak Kaymakamı Ali İkram Tuna ve Belediye Başkanı Recep Yakar, Bulancak Millet Bahçesi, Galericiler Sitesi, Selçuk Bayraktar Parkı ve Yeni Belediye Hizmet binası inşaat alanlarında incelemelerde bulundular. Belediye Başkanı Yakar, devam eden projelerle ilgili bilgilendirmelerde bulunarak tüm projelerin 2022 sonunda tamamlanacağını söyledi.

İlk olarak Bulancak Millet Bahçesi inşaat alanını ziyaret eden heyet, yüklenici müteahhit firma yetkilileri ve Sarayburnu Cami Derneği yöneticileri ile de görüşerek, yapılacak olan projenin Caminin siluetini gölgelemeyecek ve camiyi daha da ön plana çıkaracak şekilde yeniden revize edilmesi konusunda istişarelerde bulundu.

Ziyaretlerde projeler hakkında belediye başkanından bilgi alan Giresun Milletvekili Kadir Aydın, “Aynı anda bu kadar projeyi hayata geçirmenin büyük bir başarı olduğunu belirterek, geçmişten gelen birikimler ve doğru planlamalarla her şeyin mümkün olduğunu görüyoruz. Bu anlamda Belediye Başkanımız Sayın Recep Yakar’ı tebrik ediyorum. Bizde hem şahsım, hem de diğer Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen desteği veriyoruz. Bulancak bu projelerle gerçekten dönüşen ve gelişen bir şehir olacak” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım