Giresun Haberleri

Bulancak TÜGVA Tanışma Çayına Bekliyor

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği yeni dönem faaliyetlerine hızlı başladı. Yeni dönemin ilk faaliyeti olarak üye buluşmalarıyla, bugüne kadar vakfa üye olmuş gençlerle bir araya geliyor.

Binden fazla üyesi olduklarını ve bunlarla bir araya geleceklerini söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Yeni dönem çalışmalarımıza başladığımız bugünlerde sistemimizde kayıtlı olan tüm üyelerimizi arkadaşlarımızla tek tek arayarak hal hatır ediyor ve Perşembe akşamlarına buluşma ayarlıyoruz. O bir hafta boyunca aradığımız tüm üyeleri ilk Perşembe 18.00’e randevu vererek yeni dönem çalışmalarımız hakkında yerinde bilgilendirme yapıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite bünyesinde 1040 civarında üyesi olan bir vakıf olarak üyelerimiz sadece kağıt ve sistem üzerinde olmasını değil vakfımızın içerisinde aktif olmasını istiyoruz” dedi.

Göktekin “Hasta Olan Üyelerimize Kapı Önünde Ziyaret ve İkram”

Aradıkları üyelerde karantina da olan üyelere sürpriz yaptıklarını söyleyen Göktekin “Telefon aramalarımız esnasında bazen covid-19 karantinasında üyelerimize denk geliyoruz. Bunlar için Tebessüm ekibimiz tatlı ve meyve gibi hazırlıklar yaparak kapılarına kadar götürüyor. Bunun mutluluğu bizim için paha biçilmez. Üye aramalarımız Ekim ayı sonuna kadar devam edecektir” dedi.

Bu vesile ile bizi tanımak isteyen tüm hemşerilerimiz Perşembe akşamları saat 18:00’de vakıf merkezimizde Tanışma Çayımıza katılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım