Giresun Haberleri

Can Dostlarımız İçin Her Daim Görev Başındayız

0

Giresun Belediyesi sokak hayvanlarına yardım elini uzatmaya devam ediyor. Sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik her türlü tedavi, kısırlaştırma ve aşılama çalışmalarını yapan Veteriner İşleri Müdürlüğü sokaklarda yaşayan can dostların refahı için de son derece hassas davranıyor. Kentin çeşitli noktalarına su ve mama içeren beslenme odakları yerleştiren ekipler, her geçen gün beslenme odaklarının sayısını artırıyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, can dostların tüm ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyleyerek: “Vatandaşlarımız ve hayvan severlerden gelen talep doğrultusunda şehrin dört bir yanına içinde mama ve su olan beslenme odaklarını yerleştiriyoruz. Sahipsiz sokak hayvanlarının açlık ve susuzluktan telef olmamaları için bu çalışmalarımızı dört mevsim sürdürüyoruz. Beslenme odaklarının yerlerinin belirlenmesinde vatandaşlarımızın, hayvan severlerin talepleri bizim için son derece önemli. Ekiplerimizin yaptığı keşiflerin yanında bu talepler doğrultusunda da yeni beslenme odakları kurmayı sürdürüyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım