Giresun Haberleri

Candemir Sarı’nın Durumu İyiye Gidiyor

İHA Amerika Temsilcisi Giresunlu hemşerimiz yakalandığı covid19 hastalığı tedavisi olumlu sonuçlar veriyor.

0

Yakalandığı hastalık nedeniyle durumu kritik bir hal alan Sarı, Türkiye’deki dostlarına ulaşarak bir an önce ülkesine getirilerek burada tedavi olmak istediğini belirtmiş ve getirilmesi için gazeteci dostları başta olmak üzere birçok kişi harekete geçmişti.

Siyasilerin de gayreti ile New York büyükelçiliği kendisiyle temas kurarak sağlığını takip için bir doktor görevlendirmişti. Arkadaşı Kadem Özbay yaptığı paylaşımda “Bu akşam an itibarıyla Giresun’umuzun gururu İHA New York Temsilcimiz Candemir Sarı ile görüştük. Soran izleyen arkadaşlarımıza selamı var. Kendisi gayet iyi olduğunu, Sağlık Müsteşarlığımız tarafından yönlendirilen New York’taki doktorlarımızın vermiş olduğu ilaç tedavisi ile evinde istirahat etmektedir.28 Mayıs’ta New York’tan gelecek ilk uçakla Türkiye ye geleceğini söyledi. Allah’ım ailesine çoluk çocuğuna bağışlasın” dedi.

Giresun Online olarak gazeteci dostumuz Candemir Sarıya “geçmiş olsun Allah şifa versin” diyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım