Giresun Haberleri

Çavuşlu Covid-19 İçin Düşük Riskli Bölge Oldu

0

Ekmeği ile ünlü Görele ilçesine bağlı Çavuşlu Beldesinde Hükümet ve Sağlık Bakanlığı’nın aldığı tedbirler yerel yöneticilerle sık sıkıya uygulanınca covid-19 hastalığı neredeyse sıfır düzeyine indi.

Çavuşlu Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda: “Yaklaşık 5 ay öncesine döndük. Belediyemizin yapmış olduğu çalışmalar ve vatandaşlarımızın da desteği ve kurallara riayeti ile ülkemizi ve tüm dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgınında beldemiz Düşük Risk Bölgesi olarak işaretlendi. Birinci ve ikinci derece covidli bulunmayan beldemizde sadece üçüncü derece temaslı ve test sonucu negatif olan bir kaç kişi mevcuttur. Bu kişilerde karantinalarının son günlerindeler. Sabır, biraz daha sabır; her zorlukla beraber elbet bir kolaylık vardır. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hafta sonu diliyoruz. Tehlike geçmiş değil. Tedbiri elden bırakmıyoruz” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım