Giresun Haberleri

Ak Parti Esnaf Ziyaretinde Dert Dinledi

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı,  Sanayi Sitesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan İl Başkanı Kenan Tatlı, esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla her zaman olduğu gibi yine bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Bu mutluluğun yanında, duygu ve düşüncelerini öğrenip, istişarelerde bulunuyoruz. 2023 Hedeflerimiz doğrultusunda yine milletimizin güven ve inancıyla hızlı bir şekilde yürüyoruz diye konuştu.

Son 20 yılda yaptığımız gibi halkın arasında olup, onlarla sıcak temas halinde bulunup rotalarını ona göre belirlediklerini vurgulayan Tatlı, sokağın sesine her zaman kulak verdiklerini, onlardan aldığımız güç ve azimle daha kolay yol katettiklerini söyledi.

Son olarak İl Başkanı Tatlı, “halkımızın teveccühü ile 2023 seçimlerinde, güçlü bir Türkiye olma yolunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başarıdan başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım