Giresun Haberleri

Cemal Öztürk’ten İlçelere Doğalgaz Müjdesi

0

AK Parti Giresun Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, Dereli, Doğankent ve Piraziz’in 2021 yılında doğalgaza kavuşacağını müjdeledi.

Doğalgaz olmayan ilçeler için uzun zamandır çalışma yürüttüklerini söyleyen Öztürk, “Giresun olarak büyük ve güçlü bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam ediyoruz. AK Parti olarak,  ‘Sevdamız Giresun’ diyerek verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Bu kapsamda, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımıza yapmış olduğumuz girişimler neticesinde, Dereli, Doğankent ve Piraziz ilçelerimiz 2021 yılı içerisinde doğalgaza kavuşuyor. Görele, Güce ve Tirebolu ilçelerimize 2022 yılında, Alucra, Şebinkarahisar ve Yağlıdere ilçelerimize ise 2023 yılında doğalgaz ulaşmış olacak. Ayrıca, Eynesil, Çanakçı ve Çamoluk ilçelerimize de doğalgaz getirilmesiyle ilgili gerekli çalışmalar sürüyor. AK Parti ile Giresun’umuza, ilçelerimize, beldelerimize ve köylerimize hizmet ve yatırım kazandırmayı sürdüreceğiz. İlçelerimize hayırlı olsun” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım