Giresun Haberleri

Belediye Kandil Simidi Dağıttı

0

Giresun Belediyesi, Regaip Kandili nedeniyle camilerde ve hastanelerde vatandaşlara kandil simidi dağıttı. Vatandaşlar kandillerde gerçekleştirilen simit dağıtımı organizasyonlarının kandili hatırlatmak ve geleneklerimizin unutulmaması açısından çok güzel bir çalışma olduğunu söyleyerek, Giresun Belediyesi’nin kandil simidi etkinliğini gelenek haline getirdiğini bildirdi. Vatandaşlar uygulamadan memnun olduklarını söyleyerek, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve ekibine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise yaptığı açıklamada: “Mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandili’ne ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Regaip Kandili dolayısıyla şehrimiz genelindeki tüm camilerimizde ve hastanelerimizde kandil simidi ikram ettik. Tüm İslam Âlemi’nin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım