Giresun Haberleri

CHP’den Duroğlu Beldesine Çıkarma

0

Merkez İlçeye bağlı Duroğlu Beldesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Belde Başkanlığı binası açıldı. Antalya Milletvekili Cavit Arı, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu, Kadın ve Gençlik Kolları, İlçe Başkanları, Meclis üyeleri, partililer ve vatandaşların yanı sıra  diğer siyasi parti temsilcileri de katıldı.

Açılış töreninde konuşan Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş, Duroğlu Belde binasının açılışında emeği geçenlere teşekkür ederek,  seçimlere hazır olduklarını ifade etti. Merkez İlçe Başkanı Bektaş, Duroğlu beldesinin pek çok ihtiyacı olduğunu, en öncelikli taleplerinin beldeye bir lise açılması olduğunu vurgulayarak, “Duroğlu geçmişi olan bir beldemiz. Ancak biz geleceği de olsun istiyoruz. Öncelikli olarak beldemizde bir lise kurulmasını umut ediyoruz ve bunun için gayret göstereceğiz.” dedi.

Açılışın ardından CHP heyeti, belde esnafını ziyaret etti. Belde esnafı, ülkenin içinde bulunduğu durumu derinden hissettiklerini ifade ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım