Giresun Haberleri

Daha Modern Bir Giresun İçin Hep Sahadayız

0

Altyapı ve üstyapı çalışmaları ile daha da yaşanılabilir güzel bir Giresun olması için çalışmalara hız veren Giresun Belediyesi ekipleri ihtiyaç duyulan yerlerde parke döşeme ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Gemilerçekeği Mahallesi Kümbet Sokak’ta geniş kapsamlı kilitli parke çalışması gerçekleştiriliyor.

Şehir genelindeki yolları daha modern hale getirmek için parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık veren ekipler, onarım ve yenileme çalışması için sürekli sahada kalarak görevini yürütüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, yıpranmış ve yapısı bozulmuş yolların tamamının yenilendiğini belirterek: “Program dahilinde çalışmalarımız devam edecek. Güzel bir Giresun için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Amacımız şehrimizin genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım