Giresun Haberleri

Daha Sağlıklı ve Daha Güvenli Trafik İçin…

0

Giresun Belediyesi ekipleri, şehir genelinde boyası eskimiş ve çizgi özelliğini yitirmiş olan yollarda yol çizgileri, uyarı yazıları yenilenip ikonlar konuluyor.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından, yolların güvenliği sağlandıktan sonra, çift kompenantlı boya ile ana arterler ve eğitim kurumları başta olmak üzere eskiyen ve silinen yol çizgileri ve uyarı yazıları yenilenirken, ikon uygulaması da yapılıyor.

Zabıta Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, araç ve yaya trafiğinin daha sağlıklı ve daha güvenli yürüyebilmesi ve olası kazalara engel olmak amacıyla, ana caddeler üzerinde ve tek şeritli yollarda, aynı çalışmaya devam edileceği belirtilerek: “Özellikle trafik akışının çok az olduğu saatlerde çalışmaları yapıyoruz. Böylece trafikte aksama olmuyor. Daha sağlıklı ve güvenli trafik için levha ve uyarıcı işaretlere önem veriyoruz” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım