Giresun Haberleri

Temayül Yoklaması Yoğun Katılım ve Büyük Bir Coşkuyla Geçti

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday belirleme işleminin ilk ayağı olan teşkilat temayül yoklamasının büyük bir coşkuyla ve birliktelikle tamamlandığını söyledi.

İl Başkanı Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, “Bizim seçimlere giderken yapmış olduğumuz çalışmalardan bir tanesi de temayül uygulaması. Aday adaylarımız müracaat yapıyorlar. Aday belirleme sürecinin ilk ayağı temayül. Temayül, e-temayül olarak tamamen dijital ortamda gerçekleşti. Tüm aday adaylarımıza ve teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu heyecan ve birliktelik hiçbir yerde bulunmaz. AK Parti ailesinin ne kadar güçlü olduğuna bir kez daha şahitlik ettik. Yoğun bir katımlımla temayül yoklamamızı gerçekleştirdik. Demokrasi şölenine dönüşen temayül yoklamasında 64. Hükümet Çevre ve Şehircilik Bakanımız, MKYK Üyemiz, Temayül Komisyon Başkanımız Fatma Güldemet Sarı’ya MKYK Üyemiz Metin Tarhan’a, Mardin Milletvekilimiz Cengiz Demirkaya’ya, Şanlıurfa Milletvekilimiz Mehmet Ali Cevher’e, Genel Merkez Uzmanı Mehmet Sıddık Gülşen başta olmak üzere, emek veren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, neticelerin aday adaylarımız, Giresun’umuz ve AK Parti’miz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım