Giresun Haberleri

Doğankent Kaymakamı Karataş Asaleten Göreve Başladı

Doğankent Kaymakamlığına atanan Tuncay Karataş asaleten göreve başladı. 

0

Bartın Kaymakam adayı, Tuncay Karataş; kaymakamlık kursunu başarı ile bitirerek İçişleri Bakanlığı tarafından Resmi Gazetede yayınlanan 2020/180 nolu kararnameyle, Giresun Doğankent Kaymakamlığına asaleten atandı.

Tuncay Karataş’ın Öz Geçmişi 
29 Ekim 1988 tarihinde Ankara’da doğdu. 2013 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Mülkiye) İktisat Bölümünden “Yüksek Onur Öğrencisi” olarak birincilikle mezun olan Karataş, 24 Temmuz 2017 tarihinde Bartın Kaymakam Adayı olarak memuriyete başladı. Aynı yıl, sırasıyla Arifiye Kaymakamlığı (Sakarya) ve Kaynaşlı Kaymakamlığında (Düzce) “Refiklik Stajını” tamamladı. 9 Kasım 2017 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan görevlendirme ile Kütahya ili Hisarcık ilçesinde “Kaymakam Vekilliği” yaptı. 22 Kasım 2018 tarihinden itibaren “Yurtdışı Dil Kursu” kapsamında Leicester Üniversitesi’nde (İngiltere) 8 ay süre ile yabancı dil eğitimi alan Karataş, yurtdışı üniversite eğitimi süresince “Avrupa Birliğinin Geleceği” ve “Leicester Şehrinde Eğitim Hizmetleri” konularında da çalışmalar yaptı. Karataş, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım