Giresun Haberleri

Doğduğu Topraklardan Tam Destek!

0

MHP’den Giresun Milletvekili aday adayı olacağı ifade edilen, Giresun Belediye Meclis Başkan Vekili ve MHP Giresun Belediye Meclis üyesi Dr. Hasan Yılmaz kendi ilçesi olan Keşap teşkilatını ziyaret etti.

Partililerin yoğun katılım gösterdiği toplantıda hemşerilerinden destek isteyen Dr. Hasan Yılmaz, “Ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçime giriyoruz. Bizlerde şehrimizin ve ülkemizin geleceği için kutlu bir yola çıktık. Bu süreçte özellikle doğduğum topraklar olan Keşap halkının ve teşkilatımızın partimize ve şahsıma desteği çok önemli. Sizden destek istiyorum” dedi.

MHP Keşap İlçe Başkanı Bayram Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıda, Dr. Hasan Yılmaz’a tam destek verdiğini ifade eden partililer; “Şehrimizin yetiştirdiği önemli tabiplerden birisi olan hemşerimiz Dr. Hasan Yılmaz’ın 2019 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde göstermiş olduğu erdemlik Cumhur İttifakına başarı getirmiştir. Aynı azimle ve başarı ile çalışarak bu yıl içerisinde yapılacak genel seçimlerde de başarılı olacağını ve şehrimizi Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz ve destekliyoruz” dediler.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda ilçe teşkilat mensuplarına teşekkür eden Yılmaz “Yıllardır mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Ülkücü camiamızda artık hemşerilerime Milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum. Görüyorum ki teşkilatlarımız bizden daha çok istiyor. Allah nasip ederse şehrimizde mutlaka Milletvekili ve Milletvekilleri çıkaracağız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım