Giresun Haberleri

Eğitimci Arif Dede Teşekkür Yağmuruna Tutuldu

0

İstanbul Giresunlu Eğitimciler Derneği Başkanı Arif Dede Kutlu Yayınevi tarafından yayımlanan “Eğitim Yöneticisi ve Öğretmenler İçin Yönetimde Protokol Kuralları ve Kurumsal İletişim” adlı 195 sayfalık kitabı yurt genelinde eğitimciler tarafından yoğun ilgi görürken engin tecrübeleri ile eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür yağmuruna tutuldu.

Mütevazı kişiliği ile Alucra halkının ve eğitim camiasının takdirini kazanan Eğitimci Arif Dede’ye İstanbul İl Milli Müdürü Levent Yazıcı “Gelişen ve değişen dünya şartlarında mesleğini icra ederken öğrenmeye devam eden öğretmenlerimizin can simidi olan İstanbul Öğretmen Akademileri projesine vermiş olduğununuz eğitim desteğinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Yönetici Akademisi Koordinatörü Şirin Şükran Aydınoğlu ve Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Ayşe Hümeyra Ökten tarafından yayımlanan ortak teşekkür metninde ise şu sözlere yer verildi; “Her damlası eğitim paydalarını temsil eden okyanusa benzeyen İstanbul Öğretmen Akademileri’nde, akademik birikiminiz ile gelecek nesilleri yetiştirenlere fener olduğunuz için desteğinizi, samimiyetinizi her zaman hissettirdiğiniz için bir kez daha ekte yer alan belge ile teşekkür etmek istedik” dediler.

Eğitim Uzmanı Arif Dede kendisine yöneltilen teşekkürler için yapmış oldu açıklamada “Marifet İltifata Tabidir” anlayışı ile duyarlı davranmak ve bir teşekkür etmek, adanmışlık anlayışını ilke edinerek engellere rağmen vatanına, milletine hizmet etmeye yılmadan devam edenleri mutlu eder. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım