Giresun Haberleri

Emine Acar’a Teşekkür Plaketi…

0

Giresun Deniz Yıldızı Derneği yeni yönetimi kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı öncesinde kuruluşundan beri derneğin başkanlığını yapan Emine Acar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Yeni seçilen yönetim kurulu adına konuşma yapan Cumhur Karahasan; “Pandemi dolayısıyla 1,5 yıldır kahvaltı programına ara vermiştik ama başkanımız ve değerli yönetim kurulu kardeşlerimizle sürekli bir araya geliyorduk. Derneğimizin genel kurulunu yaptık. Bundan sonra da hayırlısıyla devam edeceğiz. 15 yıldan beri başkanımızla ve yönetimimizle Giresun’umuza ve ilçelerimize güzel işler yaptık. Bundan sonrada başkanımızla ve hep birlikte; kardeşçe güzel işler yapacağımıza eminim” dedi.

Kurucu Başkan Emine Acar ise; “Öncelikle Cumhur beye hayırlı olsun, tebrik ediyorum. Cumhur Bey de derneğimizin kurucularındandır. 15 yıldır burada bulunan dernek yönetimiyle birlikte çok güzel hizmetler verdik; hamdolsun. Bizler dernek olarak binlerce insana yardımcı olduk. Yüzlerce öğrencimize burs verdik. 70 tane ev yaptık. A’dan Z’ye eşyalarıyla birlikte teslim ettik. Binlerce çocuğumuzu her sene iki bayramda giydirdik. Cumhur Bey bunlara yapancı değil. Ben dernekten ayrılmış değilim. Kongreye il dışında işlerim olduğu için katılamadım. Bu bir bayrak teslimi, inanıyorum ki; Cumhur Bey bu derneği daha farklı yerlere getirecektir. Ben her zaman arkadaşların yanında olmaya devam edeceğim.

Yeni dönemde inşallah Deniz Yıldızı Derneği çok farklı yerlere gelir. 15 yıl önce kurduğumuz bu dernek benim gerçekten çocuğum gibi. Bir çocuk nasıl büyütülürse, derneği bir çocuk gibi büyütmeye çalıştık. Çocuğuma inşallah iyi bakarlar. Deniz Yıldızı Derneği, yapılan hizmetleriyle Karadeniz’de gerçekten tek dernek diye düşünüyorum. Hiçbir geliri ve siyasi bir güç olmadan, birilerine dayanmadan yardımseverlerin katkılarıyla çok güzel hizmetler verdik. Hizmet vermeye de devam edeceğiz. Buradan yardımseverlerimize ve bütün yöneticilerimize, herkese çok teşekkür ederim. Allah herkesten razı olsun” dedi.

Daha sonra Kurucu Başkan Emine Acar’a plaketi takdim edildi. Emine Acar plaket için Cumhur Karahasan’a çok teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Cumhur Karahasan ise; “15 yıldır vermiş olduğunuz hizmetten dolayı tüm kardeşlerim adına plaketi veriyorum. Hep birlikte; kardeşçe güzel işler yapacağız” dedi.

Haber: Fatma Uğurlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım