Giresun Haberleri

Fen İşleri Çalışıyor Mahalleler Yenileniyor

0

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, saha araştırmalarının yanı sıra, vatandaşlardan da gelen talep üzerine, mahallelerin ihtiyaç duyduğu çalışmaları kesintisiz olarak sunmaya devam ediyor.

Vatandaşların ihtiyaçlarına zamanında çözüm üreterek yaşamı daha konforlu hale getiren ekipler tarafından; Aksu Mahallesi, Spor Lisesi karşısı durak yapımı, Çıtlakkale Mahallesi Petek Sitesi önü kaldırım yenileme, Fevzi Çakmak Mahallesi G City arkası küp taş ve kaldırım tamiratı, Gedikkaya Mahallesi Ada Sokak yol düzenleme çalışması, Hacı Hüseyin Mahallesi Müze rampası parke yenileme, Hacısiyam Mahallesi Sazgeçidi Sokak parke yenileme öncesi yol tesviye ve parke yenileme, Kavaklar ve Osmaniye Mahallesinde ise soğuk asfalt tamiratı gerçekleştiriliyor.

Vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için, tüm imkân ve gayretle gerekli düzenlemeleri yapmaya devam ettiklerini belirten Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri: “Ekiplerimiz, tüm mahallelerde yaz-kış, gece-gündüz demeden görev yapıyor” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım