Giresun Haberleri

Fen İşleri Müdürlüğü’nde Durmak Yok

0

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin şehrin dört bir yanında sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. Giresunlu vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için imkanlarını seferber eden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri;  Gedikkaya Mahallesi Nihatbey Caddesi’nde beton dökümü,  kaldırım yenileme ve ara bağlantı yolu düzenleme, Hacımiktad Mahallesi Anafor Sokak’ta kaldırım yenileme, Aydınlar Mahallesi’nde parke çalışması, Aksu Mahallesi Adatepe Sokak’ta yol çakıllama ve Hacıhüseyin Mahallesi Yeniyol Mevkiinde de araç cep yeri yapımı gerçekleşiyor.

Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Ekiplerimiz büyük bir özveri göstererek, şehrin her noktasındaki ihtiyaçlara kısa zamanda cevap verebilmek için çalışmalarını geniş bir yelpazede sürdürüyor. Taleplere cevap vermek için sürdürülen çalışmalar aralıksız olarak devam edecektir” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım