Giresun Haberleri

Gençler Paşakonağı Kampında Buluşuyor

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği pandemi normalleşmesi sonrası faaliyetlerine hız verdi. TÜGVA’lı gençler bu hafta sonu Paşakonağı Yaylasında Gençlik, Spor ve Doğa Kampında bir araya gelecek.

Yaylada çadır kampı kuracaklarını söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Gençlik Projeleri Destek Programı (GPDP-2020) kapsamında yürüttüğümüz Bulancak Kitap Kahve Projemiz bünyesinde gerçekleştireceğimiz TÜGVA Diriliş Gençlik Kampı bu hafta sonu Paşakonağı Yaylasında gerçekleştirilecektir. Cumartesi günü saat 10:00’da TÜGVA binası önünde buluşacağımız gençlerle Paşakonağı Yaylası Yıldıztepe Mevkiinde güzel, keyifli bir program gerçekleştireceğiz. Cumartesi gecesi kamp ateşi eşliğinde müzik, sohbet ve etkinlik dolu bir programı gençlerin hizmetine sunacağız. Yaklaşık iki yıla yakın süredir evlerde kaldığımız, özlediğimiz buluşmaların ilkini yaylada gençlerle yapmayı arzuluyoruz. Bu vesile ile 15 yaş üst tüm gençleri ücretsiz olarak düzenlediğimiz Gençlik Kampına bekliyoruz.”

Kampa başvuru yapmak isteyen gençler tugvabulancak.org internet sitesinden kolaylıkla başvuru yapabileceklerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım