Giresun Haberleri

Giresun Dini İlimler Merkezi Projesi Tamam…

0

Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral, Dini İlimler Merkezi Projesi’ne katkı sunan Mimar Orhan Aydın ile İnşaat Mühendisi Hakan Bahat’a plaket takdim etti.

İl Müftüsü Muhittin Oral, Giresun Aksu Mevkiinde yapılacak olan ve içerisinde 4-6 Yaş Kur’an kursu, kız ve erkek yatılı hafızlık proje okulu, gençlik merkezi, ilahiyat akademisi, kütüphane, konferans ve nikâh salonları gibi müştemilatları olan İl Müftülüğü Dini İlimler Merkezi Projesi’nin mimari ve statik projesinin hazırlanmasında emeği olan Aydın ve Bahat’a teşekkür etti.

Müftü Oral, örnek bir projeyi hayata geçirmek için adım attıklarını belirterek şu ifadelere yer verdi, “Üzerinde uzun bir zamandır çalıştığımız Giresun Dini İlimler Merkezi’ni ilimize hep beraber kazandırmış olacağız. Projemizin hafriyat çalışması, zemin güçlendirmesi bitirilerek, temel atmaya hazır hale getirilmiştir. İl Özel İdare çalışanlarımızdan Mimar Orhan Aydın projemizin mimarisinde, İnşaat Mühendisi Hakan Bahat ise statiğinin hazırlanmasında büyük emek sarf etmişlerdir. Kendilerine şahsım ve kurumum adına emeklerinden dolayı teşekkür ediyor hem bu dünyada hem ahirette mükâfatını misliyle görmelerini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım