Giresun Haberleri

Giresun Günlerine Tam Kadro Katılıyorlar

0

Giresun Federasyonu tarafından düzenlenen Giresun Tanıtım Günleri etkinliğinin 15.si, 1–4 Eylül 2022 tarihlerinde Yenikapı Etkinlik Alanında gerçekleştirileceği açıklandı. Etkinliğe her ilçeyi temsilen o ilçenin federasyon nezdinde akredite olan dernek ve vakıfları öncülüğünde belediyeler ve kaymakamlıklarca desteklenen ekipler öncülük ediyor.

Dün açıklanan bir metin kısa bir tereddüt yaşatsa da Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk ilçelerinin temsilcisi dernek ve vakıflar yeni bir açıklama ile etkinlikte çalgı ve türkü gibi etkinlikleri kendi stantlarında yapmayacaklarını belirttiler. Her üç ilçe yetkilileri Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’nın vefatı sebebi ile alınan bu kararı açıklayarak stantlarında taziye defteri açarak ahde vefa duygusu içinde hemşerilerinin görüş ve düşüncelerini alacaklarını söylediler. Her yıl olduğu gibi Giresun Günleri etkinliğine dernek başkanları, yönetim kurulu üyeleri, dernekler ve esnafları ile tam kadro katılacaklarını belirterek Giresun Federasyonuna tam destek verdiklerini söylediler.

Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk ilçelerinin temsilcisi dernek ve vakıf başkanları stantlara gelen konuklarını ağırlayacaklarını belirterek tüm hemşerilerini her zaman olduğu gibi 1 Eylül Perşembe günü saat 16.00’da yapılacak açılış programı ile birlikte 4 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek Giresun Günlerine katılmaya davet ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım