Giresun Haberleri

Giresun Kent Konseyi Genel Kurulu Toplanıyor

0

Giresun Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel tarafından yapılan açıklamada Genel Kurulun 27 Temmuz günü toplanacağı bildirildi.

Yapılan açıklamada “Geleceğimize miras olarak, doğası korunan ve kültürü yaşatılan bir Giresun oluşturmayı hedef edinen, kent vizyonunun ve hemşericilik bilincinin geliştirilmesi ile kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınmanın oluşturulması, çevreye karşı bilinçli bir şekilde duyarlılığın sağlanması, sosyal yardımlaşma ve dayanışma kültürünün arttırılması, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme ahlakı ile katılım, yönetişim ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmeye çalışan Giresun Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri olarak; 5393 Sayılı Belediye Kanununun 76. Maddesine göre 6 Haziran 2009 gün ve 27250 sayılı kent konseyi yönetmeliğine göre kurulan Kent Konseyimiz Genel Kurulunda, Kurumunuz, ilgili yönetmeliğin 8. Maddesine göre genel kurul üyesi olarak gösterilmektedir.

27 Temmuz 2021 Salı günü saat 14.00’da Giresun Belediyesi Vahit Sütlaş Sahnesi’nde yapılacak olan Seçimli Kongrede kullanılmak üzere hazırlanacak genel kurul üye listesinde bulunarak, seçme ve seçilme haklarına haiz olacak temsilcinizin isminin en geç 20 Temmuz 2021 Salı gününe kadar tarafımıza bildirmenizi saygılarımızla talep ediyoruz” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım