Giresun Haberleri

Giresun Mahalleleri Güzelleşiyor

0

Giresun Belediyesi şehir genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye ekipleri tarafından şehrin birçok mahalle, cadde ve sokağında üst yapı çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor.

Vatandaşlardan gelen istek ve taleplerin yanı sıra saha gezilerini de değerlendiren ekipler belirlenen eksikliklerin giderilmesi için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyor. Yürütülen çalışmalar ile yıllardan beri süre gelen ve çözümlenmeyi bekleyen bölgelerdeki sorunlar giderilerek vatandaşlara daha konforlu bir yaşam imkanı sunuluyor.

Bu kapsamda; Hacıhüseyin Mahallesi Yeşil Sokak’ta parke ve kaldırım yenileme, Sanayi Sitesi’nde parke tamiratı, Aksu Mahallesi Boğacık Mevkii’nde parke ve kaldırım yenileme ve Erikliman Mahallesi’nde yeni imar yolu açma çalışması yürütülüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, amaçlarının mahalle sakinlerine daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sunmak olduğunu belirterek: “Bunun için çok çalışmaya ve hemşerilerimize hizmetin en güzelini vermeye devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım