Giresun Haberleri

Giresun Kent Konseyi, Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Etti

0

Giresun Kent Konseyi’nden yapılan yazılı açıklamada, korona virüs salgınında görevlerini canları pahasına, fedakârca yerine getiren sağlık çalışanlarına teşekkür edildi.

Açıklamada “Koronavirüs ile ilgili ülkemizde ve ilimizde en zorlu görev sağlık çalışanlarımız tarafından yürütülmektedir. Değerli sağlık çalışanlarımız korona virüs salgınında ilk günden itibaren en ön cephede canları pahasına fedakârca mücadele etmeye devam ediyorlar.

“Beni Türk hekimlerine emanet ediniz!” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir asır önce güvenini kazanan sağlık çalışanlarımızın aylardır yuvalarından, sevdiklerinden uzakta yapmış oldukları üstün özverili çalışmalarının ve çabalarının farkındayız. Ülkemizin bu zorlu süreci atlatması, artık daha fazla can kaybının yaşanmaması ve sağlık çalışanlarımızın en kısa sürede sevdiklerine kavuşması için üstümüze düşeni yapmalıyız.

Bu zorlu süreçte vefat edenlere Allah’tan rahmet; ailelerine, sevenlerine ve koronavirüse karşı yürüttüğümüz mücadelenin kahramanları sağlık çalışanlarımıza başsağlığı diliyoruz.

Başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı hemşerilerimiz ve yönetim kurulu üyelerimiz adına teşekkür eder, sevdikleriyle bir arada huzurlu, sağlıklı ve başarılı günler geçirmelerini dileriz” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım