Giresun Haberleri

Giresun’da Camiler Dezenfekte Ediliyor

0

Giresun Belediyesi dezenfekte ekibi tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında camiler dezenfekte edildi. Halkın yoğun olarak kullandığı açık alanlar ile cadde ve sokakları düzenli olarak dezenfekte eden ekipler, camilerde de dezenfekte ve temizlik çalışması yürütüyor. Çeşitli mahallelerinde bulunan camilerin tuvalet, abdesthane ve şadırvanların periyodik aralıklarla temizleyen belediye ekipleri kullandıkları özel ilaçlarla dezenfekte uygulaması yapıyor.

Belediye tarafından ekip oluşturulan bir diğer ekip ise camilerin tuvalet, abdesthane ve şadırvanlarının temizliğini yürütüyor. Belediye yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Bu zorlu süreçte vatandaşlarımızın toplu olarak bulundukları alanlarda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Şehir genelinde salgına karşı gerekli tüm önlemeleri alıyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için öncelik taşıyor.” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım