Giresun Haberleri

Giresunspor’dan Eynesil Belediyespor’a Destek Ziyareti…

0

Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet ve Yönetim Kurulu Üyeleri Eynesil Belediyespor takımına destek ziyaretinde bulundu. Eynesil Belediyespor’dan yapılan açıklamada “Karadeniz’in incisi Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet, As Başkan Zafer Olgun, Genel Sekreter İbrahim İnanç ve As Başkan Gürkan Temür takımımıza destek ziyaretinde bulundu.

Takımımızın bugün gerçekleşen antrenmanını yerinde takip eden yöneticilerimiz, sezon öncesinde takımımıza sakatlık yaşamadan başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ettiler. Giresunspor ve Amber Çay Eynesil Belediyespor’un bir bütün olduğunu birlikte hareket etme ve destek noktasında ellerinden gelebilecek bütün imkânları sağlayacaklarının altını çizen yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.

Giresun’un yıllardır hasretini çektiği birlik ve beraberlik olgusuna sessiz kalmayarak, bizleri ziyarette bulunan başkanımız ve tüm yöneticilerimize bu güzel ziyaretlerinden dolayı minnettarız.

Giresun’un ve Giresunspor’un “SON KALE” si olmaya devam edeceğiz” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım