Giresun Haberleri

Görele Kaymakamı Ermiş Onuruna Veda Yemeği

0

İstanbul Çatalca Kaymakamlığına atanan Görele İlçe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, onuruna Görele Belediyesi tarafından veda yemeği düzenlendi. Görele Mesire Alanında verilen veda yemeğinde konuşan Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Ermiş’e yeni görevinde başarılar diledi.

Görele için her zaman bir olduklarını belirten Erener, “Birlikte uyum içerisinde ilçemize çok güzel hizmetler yaptık. Kaymakamımız gerçekten ilçemize hoş bir seda bırakarak veda ediyor. Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, 4 yıldır Görele’de görev yaptığını ve ilçe halkıyla çok iyi ilişkiler kurduğunu, Görele’de görev yapmanın kendisine ayrıcalık kattığını ifade etti.

Görele’de pazılın bir parçası olmaya çalıştığını dile getiren Ermiş, “Aslında marifet bizde değil biz güzel bir yerde ve güzel insanlarla çalıştık pazılın bir parçası olmaya çalıştık işin doğrusu yani hüsnüniyet öğle bir kimyadır ki şişeyi elmasa toprağa altına dönüştürür iyi niyetli insanlarla ve yöneticilerle beraber çalıştığınız zaman ciddi bir sinerji ortaya çıkar bu sinerjiyle beraber imkansızlıkları başarmaya başlıyorsunuz ben bunu görünce imkansız hedefler koydum ve hep birlikte başardık. Artık bu şirin ilçeye veda etme vakti geldi. Burada güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edindik. Burada her zaman bir kapım olacağının bilinciyle buradan ayrılıyorum. Burada görev yapmaktan mutluluk duydum. Her şey gönlünüzce olsun” diye konuştu.

Program sonunda Belediye Başkanı Erener, Ermiş’e kemençe hediye etti.

Haber: Bekir Öztürk

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım