Giresun Haberleri

Gürcan, Yeniden MOBSAD Başkanı Seçildi

0

Mobilya sektörünün en güçlü STK’larından Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği (MOBSAD), 7. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Oy birliğiyle mevcut MOBSAD Başkanı Nuri Gürcan, yeniden yönetim kurulu başkanı seçilerek MOBSAD’da 3. kez başkanlık koltuğuna oturdu.

Sektörün sorunlarını yakından bilen ve bu sorunların çözümünü mobilyacıların birlik ve beraberliğinde arayan 18 mobilyacı tarafından Haziran 2006 tarihinde “Mobilyanın hayatımızdaki yerinin farkında mısınız?” sloganıyla kurulan MOBSAD’da, 29 Eylül 2021 tarihinde “MOBSAD 7. Olağan Genel Kurulu” gerçekleşti. 60 üyenin hazır bulunduğu olağan genel kurulda, MOBSAD’ın kurucu başkanı Nuri Gürcan yeniden yönetim kurulu başkanı seçildi. 2 dönem başkanlık yapan Gürcan, böylece MOBSAD’da 3. defa başkanlık koltuğuna oturdu.

Konuyla ilgili açıklama yapan MOBSAD Başkanı Nuri Gürcan, “7. Olağan Genel Kurulumuzu siz değerli üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Katılımınız ve yeni yönetimimize gösterdiğiniz teveccüh için teşekkür ederiz. Yeni dönemimizin ülkemize ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyoruz. Hep birlikte güçlenerek büyüyeceğiz. Sektör kilogram başına yaklaşık 3 dolar ihracat gerçekleştirirken, MOBSAD olarak kilogram başına minimum 15 dolar ihracat gerçekleştirerek önemli bir başarıya imza atıyoruz. Yeni dönemde de yeni başarılara imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

MOBSAD Yönetim Kurulu Nuri Gürcan başkanlığında Davut Karaçak, Davut Altunbaş, Harun Karahan, Koray Çalışkan, Mehmet Görgülü ve Yaşar Öner’den oluştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım