Giresun Haberleri

Hak-İşli Sendikacılardan Depremzede Ziyareti

0

HAK-İŞ Giresun İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Hamza Türkmen ve beraberindeki heyet ile birlikte 6 Şubat tarihinde gerçekleşen, “asrın felaketi” olarak adlandırılan deprem nedeniyle Giresun’a gelen afetzede aileleri ziyaret etti.

Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) Giresun İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Hamza Türkmen ve Kadın Komite Başkan Melek Ayar ve Kadın Komite Başkan Yardımcısı Meltem Batan ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde deprem bölgelerinden Giresun’a gelen afetzede aileleri ziyaret ederek onlara karanfil verdi.

Ziyarette yaşanan büyük felaketten duydukları üzüntüyü dile getiren Türkmen “Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın. Birlik beraberlik içerisinde yaralarımızı sarmak için devletimizin öncülüğünde, konfederasyonumuzun Genel Başkanı Sn. Mahmut Arslan’ın talimatları ile ilk günden itibaren elimizden gelen yardımları yapmaya çalışıyoruz. İnşallah en kısa sürede hep birlikte ayağa kalkacağız. Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Günün de anısına depremzede ailelerimizi ziyaret edelim ve günlerini kutlayalım istedik. HAK-İŞ  ve Öz Sağlık-İş Sendikası olarak onların yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım